Novinky

Mlilí návštěvníci, pokud máte zájem o aktuální informace o dění v Amsterdamu a okolí, přidejte si mezi své obíbené facebookovou verzi těchto stránek. Najdete tam spoustu odkazů například na probíhající výstavy, moje doporučení, fotoreportáže a další zajímavosti. https://www.facebook.com/Amsterdamcesky/

Pokud mi napíšete přes kontaktní formulář a nedostanete rychlou odpověď, napište mi, prosím, rovnou na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Občas se stane, že formulář nefunguje. Díky moc!

27. dubna slaví celé Holandsko narozeniny svého krále. Ulice se promění v jeden velký bleší trh a koncertní sál a lidé převlečení do oranžové barvy se baví venku celý den i noc. Je to největší a nejbláznivější street party v Evropě.

Víc o tom, co se dá letos na Den krále zažít v Amsterdamu najdete tady: http://www.iamsterdam.com/en/visiting/whats-on/kings-day/all-about-kings-day-in-amsterdam

Podrobněji na blogu http://www.amsterdamcesky.cz/blog/37-koningsdag-den-krale

Jen dva měsíce otevřená zahrada plná rozkvetlých tulipánů, a dalších květin, stromů, keřů...rozhodně stojí za vidění! Také v roce 2024 se prodávají časové vstupenky, pokud plánujete výlet do Keukenhofu, kupte si lístky včas! A rezervujte si s dostatečným předstihem i ubytování.

Víc o zahradě na http://www.keukenhof.nl/en/

Nebo na mém blogu http://www.amsterdamcesky.cz/blog/29-tulipanova-horecka-v-keukenhofu

Pokud budete chtít o Keukenhofu vědět víc, napište mi na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.